arrow SET TERMINALE (16MM) - POMPA CURATARE CHIMICA -(COD: 300610001)
arrow SET TERMINALE (22MM) - POMPA CURATARE CHIMICA - PROMAX 20, EVOLUTION 20 TURBO
arrow SET TERMINALE D=16 PTR EVOLUTION 10
arrow STATIE MOBILA CURATARE INSTALATIE PROMAX 30 SUPAFLUSH
arrow STATIE MOBILA DE POMPARE - ZUWA P80
separator
oferta saptamanii OFERTA SAPTAMANII
CENTRALA TERMICA ARISTON CLAS PREMIUM EVO 24 KW
Centrale termice cu condensare, pe gaz CENTRALA TERMICA ARISTON CLAS PREMIUM EVO 24 KW 3511
separator
categorii CATEGORII PRODUSE
Curatare Aer Conditionat
Glosar termeni GLOSAR TERMENI   TEHNICI
Ai nevoie de un instalator?
Ai nevoie de un specialist service?
Curatare centrala termica
home » Produse » ACCESORII INTRETINERE INSTALATII » POMPE PENTRU UMPLEREA SI SPALAREA INSTALATIILOR » SET TERMINALE (16MM) - POMPA CURATARE CHIMICA -(COD: 300610001)
SET TERMINALE (16MM) - POMPA CURATARE CHIMICA -(COD: 300610001)
  Accesorii intretinere instalatii SET TERMINALE (16MM) - POMPA CURATARE CHIMICA -(COD: 300610001)
Set terminale (1 buc. drept, 1 buc. 90°) Conector 1/2" - d=16 mm Compatibile cu pompele de curatare Evolution 10