arrow GENUS PREMIUM SYSTEM 45 + KAIROS FAST CF-CD 2/200 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM 45 + KAIROS FAST CF-CD 2/300 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS FAST CF-CD 2/300 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS FAST CF-CD1/200 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS FAST CF-SC 1/300 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS FAST CF-SC 2/200 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS VT CD2 200
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + 1 KAIROS CF 2-CD 2 200
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + 1 KAIROS CF 2-CD 2 300
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + 2 KAIROS CF 2-CD 2 200
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + KAIROS VT FAST CD2 200-1
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + KAIROS VT FAST CD2 300-2
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + KAIROS VT FAST CF-SC 1/300 TT
arrow GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 +2 KAIROS FAST CF-CD 2 300
separator
oferta saptamanii OFERTA SAPTAMANII
CENTRALA TERMICA ARISTON CLAS PREMIUM EVO 24 KW
Centrale termice cu condensare, pe gaz CENTRALA TERMICA ARISTON CLAS PREMIUM EVO 24 KW 3511
separator
categorii CATEGORII PRODUSE
Curatare Aer Conditionat
Glosar termeni GLOSAR TERMENI   TEHNICI
Ai nevoie de un instalator?
Ai nevoie de un specialist service?
Curatare centrala termica
GENUS PREMIUM SYSTEM 45 + KAIROS FAST CF-CD 2/200 TT
Structura pachet:
- 1buc - CENTRALA CONDENSARE GENUS PREMIUM HP 45
- 1buc - KIT DE EVACUARE
-1 buc- SEPARATOR HIDRAULIC
-1 buc- POMPA CIRCULATIE STAR RSB WILO 25/6
-1 buc- VAS DE EXPANSIUNE INCALZIRE 35 L, 5 BAR
-1 buc- VAS DE EXPANSIUNE BOILER 15 L, 10 BAR, 1"
-1 buc- KIT DE CONECTARE BOILER INDIRECT
- 2buc - COLECTOR SOLAR PLAN KAIROS CF 2.0
- 2buc - CADRU MONTAJ ACOPERIS 1 PANOU KAIROS CF
- 1buc - MODUL SOLAR MACC CD2 200
- 1buc - KIT RACORDURI HIDRAULICE 1 PANOU ADITIONAL KAIROS CF
- 1buc - KIT RACORDURI HIDRAULICE 1 PANOU KAIROS CF 2.0
- 1buc - ANTIGEL PENTRU SISTEM SOLAR (2 BUC X 5 L)
  • SUPRAFATA CAMP SOLAR: 4.22 mp
  • PUTERE MAXIMA INCALZIRE (80/60C): 45 kW
  • VOLUM TANC APA CALDA: 200 litri
  • TIP PANOU SOLAR: colector plan tip KAIROS CF
  • TIP CENTRALA TERMICA: GENUS PREMIUM HP 45
  • EFICIENTA MEDIE (DIN 4702-T8): 106,8 %
  • TIP TANC ACUMULARE: boiler cu serpentina dubla 200 l
Producator: Ariston
Garantie: 24 luni
Adauaga la cos GENUS-PREMIUM-SYSTEM-45---KAIROS-FAST-CF-SC-2-200-TT
Preturile includ TVA
  PRODUSE SIMILARE
GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 35 + KAIROS VT FAST CD2 200-1
  • SUPRAFATA CAMP SOLAR: 2.22 mp
  • PUTERE MAXIMA INCALZIRE (80/60C): 35 kW
Vezi detalii produs GENUS-PREMIUM-SYSTEM-35---KAIROS-VT-FAST-CF-SC-1-200-TT
GENUS PREMIUM SYSTEM EVO 30 + KAIROS FAST CF-CD 2/300 TT
  • PUTERE MAXIMA INCALZIRE (80/60C): 30 kW
  • VOLUM TANC APA CALDA: 300 litri
Vezi detalii produs GENUS-PREMIUM-SYSTEM-30---KAIROS-FAST-CF-SC-2-300-TT
Sisteme de panouri solare - pachete de produse GENUS PREMIUM FS SOLAR 35 + KAIROS FAST CF 2 TT
GENUS PREMIUM FS SOLAR 35 + KAIROS FAST CF 2 TT
  • PUTERE MAXIMA INCALZIRE (80/60C): 31 kW
  • VOLUM TANC APA CALDA: 180 litri
Vezi detalii produs GENUS-PREMIUM-FS-SOLAR-35---KAIROS-FAST-CF-2-TT
Sisteme de panouri solare - pachete de produse GENUS PREMIUM SYSTEM 45 + KAIROS FAST CF-CD 2/300 TT
GENUS PREMIUM SYSTEM 45 + KAIROS FAST CF-CD 2/300 TT